Materiály do výuky gymnázium Výrobní náklady
Materiál do výuky

Výrobní náklady

20. 8. 2013 gymnázium
Autor
Mgr. Jana Romová
Věková skupina
16—19 let
Speciální vzdělávací potřeby
- žádné -

Anotace

Žáci se naučí vypočítat cenu produktu pomocí výrobních nákladů, uvědomí si složky finální ceny.
Soubory materiálu
Typ
 
Název
 
Pracovní list
120 kB
Dokument
9._Vyrobni_naklady.doc
Pracovní list
110.69 kB
Dokument
9._Vyrobni_naklady.odt
Obsahuje
1x
Dokument
1x
Dokument

Hodnocení uživatelů

Materiál nebyl prozatím komentován.

Váš komentář

Pro vložení komentáře je nutné se nejprve přihlásit.

RVP do 2024

Očekávané výstupy:

Druh interaktivity:

aktivita

Cílová skupina:

žák

Věková skupina:

16—19

Týká se jazyka:

čeština